Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0