Movies
Ratings
482
The Woman Who RanRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
RBGRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5