Series
Ratings
13- Wanderer KkachiRated ★ 3.0
The King of RomanceRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0- Slayers ExcellentRated ★ 4.5