Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0