Movies
Ratings
171
WhiplashRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 1.5
17 AgainRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 0.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0