Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
UsRated ★ 1.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The KingRated ★ 0.5
DuneRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 1.0
MasterRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 3.0