Series
Ratings
147
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0
OutlanderRated ★ 2.0
Love AlarmRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
3%Rated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 1.5
EliteRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0