Movies
Ratings
161
Die HardRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0