Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5