Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
A Barefoot DreamRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0