Series
Ratings
48
Low LifeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
LiveRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Momo SalonRated ★ 1.5
The PacificRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.5- PubertyRated ★ 4.0
- What Is Love?Rated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0