Movies
Ratings
537
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5- Room LaunderingRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0