Titles you rated
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 2.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
QueenRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 1.5
QuartetRated ★ 2.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 3.5
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 4.0- Saito-sanRated ★ 3.5
- TwinsRated ★ 3.0
Marumo's StoryRated ★ 4.0- Hana's Miso SoupRated ★ 3.5
- 학교의 계단Rated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- LINEの答えあわせ〜男と女の勘違い〜Rated ★ 3.5
- 白い巨塔Rated ★ 3.5