Movies
Ratings
171
Intimate StrangersRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 1.5