Series
Ratings
255
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Kick Kick Kick KickRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0