Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5- Faking ItRated ★ 3.5
- Jane by DesignRated ★ 3.5
- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.5