Movies
Ratings
971 The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5 The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
 NobodyRated ★ 4.0 NobodyRated ★ 4.0
 Thorn of WarRated ★ 2.5 Thorn of WarRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
 Soul SurferRated ★ 3.5 Soul SurferRated ★ 3.5
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 WonkaRated ★ 4.0 WonkaRated ★ 4.0
 Citizen of a KindRated ★ 3.5 Citizen of a KindRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.5 12.12: THE DAYRated ★ 4.5
 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5 Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
- DoctorRated ★ 1.0
 Clash of the TitansRated ★ 2.5 Clash of the TitansRated ★ 2.5
 SmugglersRated ★ 4.0 SmugglersRated ★ 4.0
 BarbieRated ★ 4.0 BarbieRated ★ 4.0