Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Analyze ThisRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Pee Mak PhrakanongRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ElectionRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0