Movies
Ratings
59
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0