Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0