Movies
Ratings
80
FriendRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
AssassinsRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.0
The Game of their LivesRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0