Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- CrescendoRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0