Movies
Ratings
503
Drunken Master IIRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 3.0
The MagiciansRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 1.0
Jail BreakersRated ★ 1.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 2.0