Series
Ratings
17
ElementaryRated ★ 4.5- Lonesome DoveRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0