Movies
Ratings
42
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0