Series
Ratings
75
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
The Lying Life of AdultsRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
A Very British ScandalRated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5