Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0