Titles you rated
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 1.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 0.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 1.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 0.5
Looking for Magical DoremiRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5