Movies
Ratings
279
NebraskaRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
TrapRated ★ 2.0
First ManRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5