Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0