Movies
Ratings
84
EncantoRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 2.5