Titles you rated
The Legend of ZorroRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
The Storm RidersRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
High RiskRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
ShaolinRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The God of CookeryRated ★ 2.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0