Movies
Ratings
31
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5