Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
DevsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 3.5
- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0