Movies
Ratings
260
Hope SpringsRated ★ 4.0
Mao's Last DancerRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0