Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
TronRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0