Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 2.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0