Series
Ratings
12
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
FLCLRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0