Titles you rated
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 1.5
ChawRated ★ 1.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
The PartyRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Saturday Night FeverRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0