Movies
Ratings
182
The Royal TailorRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0