Movies
Ratings
56
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
PKRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5