Movies
Ratings
106
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
NextRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 4.0