Series
Ratings
116
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5