Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
ComplianceRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0