Series
Ratings
155
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5