Titles you rated
MatildaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.5
Black 47Rated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5