Titles you rated
- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
High CookieRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 2.5
The SinnerRated ★ 4.0