Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0