Movies
Ratings
426
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5