Movies
Ratings
825
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 5.0
A Few Moments of CheersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 2.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The ConciergeRated ★ 4.0